Özel Yazılım Geliştirme ve Entegrasyon

Özel Yazılım Geliştirme ve Entegrasyon
Özel Yazılım Geliştirme ve Entegrasyon

MATGİS BİLİŞİM, işletmenizin ihtiyaçlarını göre özel yazılım geliştirerek dikey ve yatay sektörlere ait fonksiyonel çözümleri bir arada sunmak için işletmelerin ihtiyaç duyacağı temel özellikleri baz alarak işletme ile koordineli şekilde yazılım projeleri geliştirmektedir.

İşletme çalışanlarının kod bilgisine ihtiyaç duymadan bütün iş ve işlem süreçlerini rahatlıkla yürütebilecekleri dinamik yönetim platformları ile kolaylık sağlamaktadır.

#Matgis Bilişim olarak alanında uzman kadromuzla size özel geliştirilen ürünlerle işletmenize artı değer katmaktadır. Windows, Linux, web tabanlı, cloud platformda masa üstü, Android ve İOS ortamında yazılan platformlarda bağımsız özel kodlamalar ile bağımsız mobil uygulama platformlarında özel geliştirmeler yapmaktayız.

Günümüzde her işletmenin birden fazla konuda yazılım ve donanım kullanımı söz konusu olup farklı sistemleri konuşturmak için entegrasyon hizmetlerinin sağlıklı işlemesi işletme verimliliği için kaçılmaz bir sonuçtur.

Entegrasyon hizmetleri ile üretim sahasında ve ya dış sistemlerle çalışan işletmelerin süreçlerin uçtan uca yönetilmesi ve bütünleşik yapı bozulmadan makinelerle veya diğer platformlarla veri akışını sağlayarak tüm işlemlerin tek bir veritabanı ve uygulamada tutulmasını sağlıyoruz.