e-Ticaret Yazılımı

e-Ticaret Yazılımı
e-Ticaret Yazılımı

Anahtar teslim

Site adı, sunucu & hosting, email, web güvenliği, yedekleme, ödeme altyapısı, sms bilgilendirme altyapısı, kargo takip ve diğer birçok hizmeti bir arada sunarak sanal mağazanızın bir bütün olarak sunulur.

Kullanıcı dostu

Dinamik yapısı ve tüm platformlara (Telefon, Tablet, Bilgisayar) uyumlu hızlı, güvenli, kullanımı son derece kolay arayüzü ve müşterileriniz keyifle alışveriş yapabilir. Online satış sitenizi yönetirken hem keyif alın hem de zamandan kazanın!

Teknik Destek & Eğitim

E-Ticaret siteniz kurulduğu andan itibaren e-ticaret sitesi yönetimi ve kontrolü ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz alanlarla ilgili teknik destek ve eğitim verilmektedir.

Tam Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motorları standartlarına uygun optimize edilmiş altyapısı ile e-ticaret siteniz herzaman bir adım önde olsun. e-Ticaret sitenizi tanıtmak rakiplerinizin önüne geçmek için yüksek maliyetler ayırmadan hızlı, etkili ve verimli dönüşler alabilirsiniz.

Markanızın Kurumsal Kimliğine Uygun E-ticaret Tasarım Seçenekleri

Kurumsal kimliğinize uygun estetik, dinamik, müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun tasarım seçenekleri ile marka değerinizi koruyabilirsiniz.

Entegrasyonlar

e-Ticaret sitenizi bütün muhasebe programları ile entegre çalıştırabilirsiniz. Ürün, stok, muhasebe ve e-ticaret sitenizi anlık olarak kontrollü şekilde yönetebilirsiniz.

Fiyat Karşılatırma Siteleri

Milyonlarca ziyaretçisi olan fiyat karşılaştırma sitelerinde XML oluşturma sistemi ile otomatik olarak ürünlerinizi yayınlayabilir çok kısa sürede e-ticaret sitenize bol müşteri kazandırabilirsiniz.

Toplu Ürün Aktarımı

E-ticaret sitelerinizde bulunan ürünleri daha fazla kullanıcıya ulaştırabilmek için, n11.com, hepsiburada, gittigidiyor, sanalpazar gibi sanal dükkanınıza otomatik olarak aktarımları sağlayabilirsiniz.